95% ludzi nigdy nie pozbędzie się problemów ze skórą, ponieważ nie dowiedzą się tych kilku informacji. Napisaj do nas po tester gratis.DERMAGUARD chroni Twoją cerę w domu, podczas sprzątania oraz w pracy

Krem DERMAGUARD jest nietoksyczny, nie zawiera lanoliny, aloe vera, rumianku ani innych zwykłych alergenów.


Stowosowny nawet do niemowląt.

TOPlist

 

Dermaguard - pomoc w domu

Krem ochronny – "obrońca skóry" kontra alergie kontaktowe i zapalenia skóry

Dermaguard to krem ochronny i nawilżający, który umożliwia oddychanie skóry, a zarazem odżywia ją i ogranicza przenikanie wewnątrz naskórka substancji drażniących, które mogą spowodować stan zapalny, choroby skórne lub alergie czy egzemy.

Egzema kontaktowa lub zapalenie skóry to choroba zapalna skóry na skutek oddziaływania wpływów zewnętrznych oraz kontaktu skóry z substancją alergenną.

Podczas codziennych prac domowych na pewno zdarzało się, że coś podrażniło Twoją skórę. Mogło się to stać podczas: sprzątania, gotowania, wycierania kurzy, mycia samochodu lub podczas np. majsterkowania. Doszło do takiej sytuacji i co dalej? Po wypróbowaniu wielu różnych środków kojących lub do pielęgnacji skóry po pracy, okazało się, że jest na to inne, nowe rozwiązanie: "ochrona skóry przed pracąochrona skóry przed pracą". Teraz zaproponujemy kilka najbardziej popularnych sposobów wykorzystania aktywnej ochrony skóry.


W domu

aktywna ochrona skóry przed niepożądanym działaniem środków czyszczących, myjących i piorących.

W kuchni

ochrona przed niepożądanym działaniem krochmalu, tłuszczu i wody (maceracja naskórka). Choroby skórne powstałe na skutek maceracji naskórka oraz problem wysuszonej skóry występują o wiele rzadziej u osób, które używają Dermaguard.

Podczas przygotowywania posiłków naskórek jest podatny na absorbowanie aromatycznych zapachów pożywienia oraz bakterii pochodzących z surowych pokarmów lub z wody. Naskórek wcześniej pielęgnowany za pomocą „obrońcy skóry” uodparnia się na te bakterie, nie pomaga w ich przedostawaniu się a wręcz zapobiega ich przenikaniu wewnątrz naskórka. Oznacza to również, że pożywienie nie będzie dodatkowo zanieczyszczone a zapachy (cebuli, czosnku, ryb itp.) szybko się zmyją.


Ogród i prace domowe na zewnątrz

Krem Dermaguard ogranicza niepożądane działanie środków czyszczących oraz rozpuszczalników na skórę. Dermaguard pomaga zapobiegać uszkodzeniu skóry podczas prac w ogrodzie, kiedy to naskórek jest w kontakcie z: preparatami w sprayu przeciwko chwastom, nawozami czy pestycydami. Podczas prac ogrodniczych skóra jest wystawiona na wysuszające działanie ziemi. Udowodniono, że pielęgnacja skóry za pomocą Dermaguard ogranicza przenikanie wewnątrz naskórka szkodliwych substancji z gleby – skóra jest zabezpieczona przed wysuszeniem, działanie substancji drażniących zminimalizowane a mycie skóry po pracy – znacznie łatwiejsze. Dzięki regularnemu stosowaniu Dermaguard nie dochodzi do wysuszenia naskórka "Obrońcę skóry" można stosować podczas mycia basenu środkami dezynfekującymi o różnej koncentracji. Krem Dermaguard tworzy wydajną barierę chroniącą przed niepożądanym działaniem farb i rozcieńczalników, sprawia, że ich składniki nie przenikają wewnątrz skóry ani dalej do obiegu krwi. Dodatkowa zaleta: o wiele szybsze i łatwiejsze mycie skóry.

Hodowle oraz kosmaci pupile

Kiedy przyjdą mrozy, możemy, za pomocą Dermaguard chronić również łapki naszych pupili przed działaniem soli na chodnikach jak również własną skórę przed kurzem z sierści zwierząt.

Garaż, prace konserwacyjne

aktywna ochrona naskórka przed niepożądanym działaniem oleju, smarów, produktów na bazie ropy, cieczy chłodzących, środków czyszczących, ściernych lub innych środków używanych podczas konserwacji samochodu. Wiele innych materiałów wykorzystywanych podczas prac konserwacyjnych budynku (produkty betonowe, kleje, mieszanki cementowe, smoła itp.) może mieć szkodliwy wpływ na naszą skórę. Podczas kontaktu z tymi materiałami naskórek może zostać wysuszony a następnie popęka. Dlatego zaleca się prewencyjną ochronę za pomocą Dermaguard, który pomoże utrzymać miękkość naskórka oraz zapobiegnie przenikaniu szkodliwych substancji drażniących wewnątrz skóry.

Krem ochronny Dermaguard chroni również skórę przed działaniem produktów zawierających lateks (alergia na lateks), które mogą powodować reakcje atopowe. Jeśli krem będzie stosowany pod lateksowe rękawiczki ochronne (każdego rodzaju), Dermaguard zapobiegnie możliwym podrażnieniom skóry. Jest to bardzo istotne, ponieważ na skutek noszenia takich rękawiczek dłuższy czas, może dojść do maceracji naskórka, który równocześnie stanie się bardziej podatny na podrażnienia. Choroby skórne powstałe na skutek maceracji naskórka oraz problem wysuszonej skóry występują o wiele rzadziej u osób, które używają Dermaguard.


Użytek osobisty

kilka rad dotyczących użytkowania produktu do celów osobistych. Krem Dermaguard zapewnia odpowiednią ochronę skóry przed działaniem mrozu. Doskonale nadaj się pod makijaż oraz do stosowania po goleniu.

Dermaguard to krem, który nie jest perfumowany ani tłusty, chroni naskórek przed działaniem wielu szkodliwych substancji. Dowiedziono, że regularne używanie kremu wyraźnie ogranicza występowanie alergii skórnych, egzem kontaktowych czy stanów zapalnych. To idealny produkt dla każdego, kto chce, żeby jego skóra była pod stałą ochroną a naskórek był zdrowy i ładnie wyglądał.