95% ludzi nigdy nie pozbędzie się problemów ze skórą, ponieważ nie dowiedzą się tych kilku informacji. Napisaj do nas po tester gratis.DERMAGUARD chroni Twoją cerę w domu, podczas sprzątania oraz w pracy

Krem DERMAGUARD jest nietoksyczny, nie zawiera lanoliny, aloe vera, rumianku ani innych zwykłych alergenów.


Stowosowny nawet do niemowląt.

TOPlist

 

Pomoc podczas prac pielęgnacyjnych

Krem ochronny – "obrońca skóry" kontra alergie kontaktowe i stany zapalne skóry

Dermaguard to krem ochronny i nawilżający, który umożliwia oddychanie skóry, a zarazem odżywia ją i ogranicza przenikanie wewnątrz naskórka substancji drażniących, które mogą spowodować stan zapalny, choroby skórne lub alergie czy egzemy.

Egzema kontaktowa lub zapalenie skóry to choroba zapalna skóry na skutek oddziaływania wpływów zewnętrznych oraz kontaktu skóry z substancją alergenną.

Podczas pielęgnacji małych dzieci lub ludzi starszych lub słabych istnieje duże ryzyko podrażnienia naskórka u tych osób. Dzieje się tak na skutek wydalania moczu, śliny, nadmiernego pocenie się itp. W ten sposób może dojść do powstania pęcherzy, stanów zapalnych lub innych chorób skórnych. Sami wiemy, że każdemu grożą podrażnienia skóry oraz pęcherze na skutek wydzielania potu podczas parnego lata, kiedy długo siedzimy lub podróżujemy środkami komunikacji. Możemy temu zapobiec korzystając z kremu Dermaguard, którego już sama nazwa "obrońca skóry" może nam wiele powiedzieć.

 


Krem Dermaguard aktywnie wspiera działania prewencyjne oraz samą strukturę skóry podczas naturalnego procesu gojenia w przypadku odleżyn lub innych, podobnych problemów powstałych na skutek podrażnień skóry. Może okazać się niezwykle pomocny u osób korzystających z aparatów korekcyjnych zębów, protez, artykułów ortopedycznych lub pończoch. W przypadku pacjentów nieporuszających się oferuje maksymalną, możliwą ochronę skóry podczas kontaktu z podkładkami lateksowymi lub rękawiczkami personelu pielęgnującego itp. Ochrona skóry jest zalecana u starszych pacjentów, u których dochodzi do rozwoju bólu oraz zaczerwienienia skóry na skutek pocenia się w obszarach pod i wokół piersi, lub w innych częściach ciała, gdzie znajdują się fałdy skórne. Pacjenci cierpiący na cukrzycę lub choroby sercowe borykają się z problemem suchej skóry. Ci ludzie mogą wykorzystać właściwości Dermaguard „obrońcy skóry”, który dodatkowo posiada substancje odżywcze. Regularne stosowanie Dermaguard zapobiega wysuszaniu się naskórka. W przypadku małych dzieci krem ten zapobiega występowaniu pieluszkowych stanów zapalnych. Pielęgnacja naskórka za pomocą Dermaguard umożliwia skórze normalne oddychanie a po zablokowaniu substancji drażniących, stan skóry ulegnie poprawie. Choroby skórne powstałe na skutek maceracji naskórka oraz problem wysuszonej skóry występują o wiele rzadziej u osób, które używają Dermaguard

Dermaguard to krem, który nie jest perfumowany ani tłusty, chroni naskórek przed działaniem wielu szkodliwych substancji. Dowiedziono, że regularne używanie kremu wyraźnie ogranicza występowanie alergii skórnych, egzem kontaktowych czy stanów zapalnych. To idealny produkt dla każdego, kto chce, żeby jego skóra była pod stałą ochroną a naskórek był zdrowy i ładnie wyglądał.