95% ludzi nigdy nie pozbędzie się problemów ze skórą, ponieważ nie dowiedzą się tych kilku informacji. Napisaj do nas po tester gratis.DERMAGUARD chroni Twoją cerę w domu, podczas sprzątania oraz w pracy

Krem DERMAGUARD jest nietoksyczny, nie zawiera lanoliny, aloe vera, rumianku ani innych zwykłych alergenów.


Stowosowny nawet do niemowląt.

TOPlist

 

Dermaguard – osobisty środek ochronny przydatny podczas uprawiania sportu, polowań i łowienia ryb


Krem ochronny – „obrońca skóry” kontra choroby i alergie skórne

Dermaguard to krem ochronny i nawilżający, który umożliwia oddychanie skóry, a zarazem odżywia ją i ogranicza przenikanie wewnątrz naskórka substancji drażniących, które mogą spowodować stan zapalny, choroby skórne lub alergie czy egzemy.

Egzema kontaktowa lub zapalenie skóry to choroba zapalna skóry na skutek oddziaływania wpływów zewnętrznych oraz kontaktu skóry z substancją alergenną.
Sport

Krem Dermaguard sprawdza się również w najbardziej nieprzyjaznych warunkach. Oznacza to, że zachowuje swoje właściwości również podczas uprawiania sportu, kiedy skóra jest mokra od potu przez dłuższy czas. Dermaguard pomaga zapobiegać problemom skórnym. Znajduje zastosowanie również w przypadku, kiedy sportowiec musi poddać się terapii wodnej lub masażowi a istnieje ryzyko alergii skórnej na skutek działania poszczególnych elementów leczenia. Dermaguard chroni przed szkodliwym działaniem balsamów do masażu, efektywnie zabezpiecza naskórek przed działaniem chloru zawartego w wodzie. Dermaguard zapobiega powstawaniu pęcherzy na skutek działania potu, występowania potówek oraz zabezpiecza przed przenoszeniem pleśni podczas pobytu na basenie.


Polowanie, łowienie ryb

Krem Dermaguard to odpowiedni środek do ochrony skóry przed typowym zapachem pozostawianym przez ryby. Stosując „obrońcę skóry” przed rozpoczęciem łowienia, rybi śluz i towarzyszące mu zapachy zmyją się o wiele łatwiej. Dermaguard oferuje niezwykłą ochronę przed bakteriami znajdującymi się w wodzie. Regularna pielęgnacja naskórka przed założeniem odzieży do połowów i polowań zmniejsza ryzyko występowania problemów skórnych. Dermaguard aktywnie chroni naskórek przed powstawaniem alergii skórnych na skutek działania prochu strzelnego podczas strzelania oraz od szkodliwego wpływu rozpuszczalników oraz olejów używanych podczas czyszczenia broni.
   
Krem Dermaguard to odpowiedni produkt zapobiegający zwiększonemu ocieraniu się skóry zazwyczaj występującego podczas noszenia specjalistycznego obuwia, kombinezonów z neoprenu lub gumowych butów rybackich. Skóra posiada naturalne właściwości nawilżające i ochronne, ale obecnie, na skutek wpływów otoczenia, są one bardzo ograniczone. Dermaguard wspiera barierę naturalną człowieka, nawet w obecności wody lub potu. Choroby skórne powstałe na skutek maceracji naskórka oraz problem wysuszonej skóry występują o wiele rzadziej u osób, które używają Dermaguard. Jeśli naskórek został już podrażniony, Dermaguard znacznie ograniczy dalsze schorzenia. Krem nie jest perfumowany, co odgrywa znaczną rolę podczas łowienia ryb.

Dermaguard to krem, który nie jest perfumowany ani tłusty, chroni naskórek przed działaniem wielu szkodliwych substancji. Dowiedziono, że regularne używanie kremu wyraźnie ogranicza występowanie alergii skórnych, egzem kontaktowych czy stanów zapalnych. To idealny produkt dla każdego, kto chce, żeby jego skóra była pod stałą ochroną a naskórek był zdrowy i ładnie wyglądał.