95% ludzi nigdy nie pozbędzie się problemów ze skórą, ponieważ nie dowiedzą się tych kilku informacji. Napisaj do nas po tester gratis.DERMAGUARD chroni Twoją cerę w domu, podczas sprzątania oraz w pracy

Krem DERMAGUARD jest nietoksyczny, nie zawiera lanoliny, aloe vera, rumianku ani innych zwykłych alergenów.


Stowosowny nawet do niemowląt.

TOPlist

 

DERMAGUARD – OSOBISTY ŚRODEK OCHRONNY W PRACY, zapobieganie problemom skórnym.

Krem ochronny – "obrońca skóry" kontra choroby, alergie i zapalenia skórne

Dermaguard to krem ochronny i nawilżający, który umożliwia oddychanie skóry, a zarazem odżywia ją i ogranicza przenikanie wewnątrz naskórka substancji drażniących, które mogą spowodować stan zapalny, choroby skórne lub alergie czy egzemy.

Egzema kontaktowa lub zapalenie skóry to choroba zapalna skóry na skutek oddziaływania wpływów zewnętrznych oraz kontaktu skóry z substancją alergenną.

Krem ochronny Dermaguard otrzymał certyfikat oraz został zatwierdzony jako osobisty środek ochronny SZ 235 przez Instytut Badawczy Ochrony i Higieny Pracy.

Krem ten jest zalecany do ochrony naskórka osób pracujących w wielu dziedzinach przemysłu, poszczególnych grup zawodowych oraz wszędzie tam, gdzie dochodzi do częstego kontaktu naskórka ze środkami alergennymi lub drażniącymi. Krem Dermaguard to idealny produkt dla pracowników, którzy podczas wykonywania swoich obowiązków wystawiają skórę długotrwały kontakt z substancjami drażniącymi. Może być również używany w miejscu pracy, gdzie dochodzi do podwyższenia wrażliwości skóry, powodującego egzemę, kontaktowe stany zapalne skóry, alergie oraz istnieje ryzyko występowania problemów na skutek maceracji naskórka. Krem ochronny Dermaguard pomaga skórze bronić się przed agresywnymi wpływami środowiska a podwójna bariera, którą wytwarza, umożliwia skórze normalne oddychanie. Dowiedziono, że minimalizacja lub eliminacja działania czynników drażniących sprawiają, że skóra jest w lepszym stanie i sama szybciej się regeneruje. Choroby skórne powstałe na skutek maceracji naskórka oraz problem wysuszonej skóry występują o wiele rzadziej u osób, które używają Dermaguard.

Możliwe zastosowania oraz najczęstsze substancje drażniące

Przemysł maszynowy, serwisy samochodowe

Ochrona przed tłuszczami, smarami, lakierami, cieczami chłodząco-smarującymi, olejami, benzyną, naftą, metalami.Przemysł chemiczny, laboratoria

Ochrona przed szkodliwym działaniem: klejów, rozcieńczalników, przemysłowych środków do dezynfekcji, alkaloidów, mydeł syntetycznych oraz większości rozpuszczalników włącznie z trichloroetylenem. Krem Dermaguard może zapewnić tymczasową ochronę przed działaniem kwasu siarkowego, fosforowego, azotowego oraz chlorowodoru. W razie kontaktu z powyższymi substancjami należy zawsze jak najszybciej umyć ręce lub inne, infekowane miejsca, żeby zapobiec poparzeniu naskórka.

Przemysł obuwniczy i gumowy

Ochrona przed alergią na lateks, kauczuk itp.

Rolnictwo

Ochrona skóry przed działaniem nawozów przemysłowych i preparatów w sprayu oraz gleby.

Budownictwo

Ochrona przed działaniem wapna, cementu, materiałów ściernych, laminatów, waty szklanej (podczas pracy z materiałami żrącymi np. wapno czy cement, zaleca się dwukrotną aplikację produktu).Przemysł spożywczy oraz obróbka mięsa

Ochrona skóry przed podrażnieniem podczas pracy z produktami spożywczymi, wodą, krochmalem, tłuszczem, kwasami roślinnymi i zwierzęcymi, solami, mięsem oraz zapachami produktów spożywczych. Dermaguard to wydajna ochrona przed bakteriami. Aktywnie wypiera bakterie ze skóry i nie wspiera ich przebywania wewnątrz ludzkiego ciała. Jest to bardzo istotne w tych dziedzinach przemysłu, gdzie pracownicy mogą borykać się z różnymi problemami skórnymi i są bardziej podatni na przenikanie bakterii wewnątrz osłabionego naskórka. Jeśli pracownicy korzystają z rękawiczek lateksowych lub rzeźniczych, mogą wystąpić problemy na skutek maceracji skóry a następnie, jej osłabienie. Tym sytuacjom można oczywiście zapobiec, używając "obrońcy skóry" – Dermaguard oraz stosować go w odpowiednim zestawieniu: korzystać z rękawiczek po uprzedniej pielęgnacji skóry kremem Dermaguard. Z naskórka pielęgnowanego za pomocą "obrońcy skóry" również lepiej zmywają się aromatyczne zapachy produktów spożywczych (cebula, czosnek, ryby). Choroby skórne powstałe na skutek maceracji naskórka oraz problem wysuszonej skóry występują o wiele rzadziej u osób, które używają Dermaguard.

Przemysł papierniczy, poligraficzny i tekstylny

OOchrona przed kurzem, papierem, klejami, spoiwami, farbami do kopiowania oraz drukowania, grafitem itp.

Przemysł szklarski oraz biżuteryjny

Ochrona skóry przed długotrwałym działaniem wody, metali szlachetnych (huty szkła, galwanizacja).

Przemysł elektrotechniczny

Ochrona przed działaniem metali itp. (gdzie istnieje potrzeba ciągłego posiadania czucia w rękach). Wydajna bariera przeciwko działaniu ołowiu, berylu oraz innych metali miękkich związanych z lutowaniem. Chodzi o te dziedziny, gdzie na pierwszym miejscu stawia się zmysł dotyku oraz czucie w dłoniach a korzystanie z rękawiczek ochronnych nie jest obowiązkowe. Skóra pielęgnowana za pomocą Dermaguard nie zostawia na produktach tłustych śladów, czyli można z niego korzystać podczas pracy z najbardziej zaawansowanymi technologiami (praca z obwodami drukowanymi itp.)Oddziały chemiczne, policja, strażacy

Odpowiedni dodatek pod maskę ochronną oraz jako tymczasowa ochrona przed wypadkami. Ochrona prewencyjna przed alergiami na włókna – lateks, nomex i neopren.

Bankowość, kantory

Ochrona rąk podczas częstych kontaktów z pieniędzmi i papierem.

Salony kosmetyczne, fryzjerzy

Ochrona przed działaniem nadtlenków, płukanek, mieszanek do trwałej ondulacji, środków do makijażu. Krem Dermaguard zawiera również składniki nawilżające. Nie trzeba więc przeprowadzać czynności "przed i po" pielęgnacji skóry. Wszystko co niezbędne znajduje się w jednym prostym i atrakcyjnym produkcie. Odpowiedni pod makijaż.Żłobki i czynności pielęgnacyjne

Dermaguard jest nietoksyczny, można go używać również do pielęgnacji dziecięcej skóry. Zapobiega tworzeniu się pęcherzy na skórze dziecka - poprzez stworzenie bariery chroniącej skórę przed drażniącym działaniem moczu. Można go również stosować w przypadku osób dorosłych cierpiących na problemy z utrzymaniem moczu. Choroby skórne powstałe na skutek maceracji naskórka oraz problem wysuszonej skóry występują o wiele rzadziej u osób, które używają Dermaguard.

Jeśli w niektórych sferach przemysłu lub usług pracownicy muszą korzystać z rękawiczek lub odzieży ochronnej a podczas długotrwałego kontaktu dochodzi do problemów skórnych lub alergii na skutek maceracji naskórka, powinno się wybrać następującą kombinację: korzystać z zaleconych osobistych środków ochronnych oraz pielęgnować narażone miejsca kremem Dermaguard.

Testy kremu Dermaguard, przeprowadzone w klinice skóry w Pilźnie w Czechach, przyniosły świetne wyniki. Przekonujące wyniki odnotowano głównie w przypadku kontaktowych zapaleń skóry (egzema kontaktowa), pieluszkowego zapalenia skóry oraz w przypadku egzemy atopowej.

Dermaguard to krem, który nie jest perfumowany ani tłusty, chroni naskórek przed działaniem wielu szkodliwych substancji. Dowiedziono, że regularne używanie kremu wyraźnie ogranicza występowanie alergii skórnych, egzem kontaktowych czy stanów zapalnych. To idealny produkt dla każdego, kto chce, żeby jego skóra była pod stałą ochroną a naskórek był zdrowy i ładnie wyglądał.